Shiva Suites

Το Shiva Suites Κωνσταντινούπολη απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Τέμενος Σουλεϊμανιγιέ. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 1 χλμ. από σταθμό τρένου Sirkeci και μόλις 650 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Tophane.

Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στο αίθριο, στο μπαλκόνι και στον χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα προσφέρει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, μπουρνούζια και σκουφάκια μπάνιου. Επίσης, έχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το Shiva Suites διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη.

Οι επισκέπτες μπορούν γρήγορα να φτάσουν στην Οδό Ιστικλάλ που απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα, και στην Αγία Σοφία που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το Shiva Suites βρίσκεται περίπου 600 μέτρα από τον πλησιέστερο σταθμό του μετρό και είναι κοντά στο Σύμπλεγμα Κιλίτζ Αλή Πασά. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται 30 λεπτά με τα πόδια από την Κωνσταντινούπολη.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Shiva Suites Κωνσταντινούπολη
Studio Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Apartment

31 μ από το κατάλυμα
USD 64 USD 58
ανά νύχτα
Lemon Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Lemon Apartments

9.7
Εξαιρετικό 174 σχόλια
58 μ από το κατάλυμα
USD 131 USD 118
ανά νύχτα
Roof Top, Close To Taksim, With Private Terrace
Τιμή μόνο για κινητά

Roof Top, Close To Taksim, With Private Terrace

9.1
Άριστο 25 σχόλια
113 μ από το κατάλυμα
USD 72 USD 65
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sultanahmet Tram Station
    2,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 10:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας20190179
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Shiva Suites;
      Το Shiva Suites βρίσκεται κοντά σε Αγία Τριάδα.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Shiva Suites;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Shiva Suites περιλαμβάνουν Συναγωγή Νεβέ Σαλόμ, Μουσείο Μαντάμ Τισό Κωνσταντινούπολης καθώς και Λύκειο Γαλατασαράι.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Shiva Suites;
      Η τιμή κράτησης στο το Shiva Suites θα είναι 66$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Shiva Suites;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Shiva Suites περιλαμβάνουν 5. Kat Restaurant & Cafe Bar και Tea or Coffee και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sultanahmet Tram Station
    2,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Shiva Suites Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο